“A mos ja q* robt”/ DJ personal i NOIZY-t i “HAKËRREHET” këngëtares: Kush të lë ty me KËNDU (FOTO) – AlpeGossip
“A mos ja q* robt”/ DJ personal i NOIZY-t i “HAKËRREHET” këngëtares: Kush të lë ty me KËNDU (FOTO)

“A mos ja q* robt”/ DJ personal i NOIZY-t i “HAKËRREHET” këngëtares: Kush të lë ty me KËNDU (FOTO)

Dj personal i Noizy-t ka shpërthyer së fundmi me një status në Instagram të cilin pak më vonë e ka fshirë.

Kush po i le me kendu keto te voglat bre robt ja q***, me mshel me Instagram me krejt, me zhduk, me ja q* robt“, shkruan Dj Crax në foto.

Duke qenë se Dj Crax flet për një këngëtare të vogël në moshë, po aludohet se ai e ka me Rinën.

Reperja së fundmi ka publikuar këngën e re dhe është komentuar shumë.