“PASI BËRI PUBLIKE LIDHJEN E SAJ”/ Hygerta Sako ka dy fjalë për “frymën, buzëqeshjen” e saj (FOTO) – AlpeGossip
“PASI BËRI PUBLIKE LIDHJEN E SAJ”/ Hygerta Sako ka dy fjalë për “frymën, buzëqeshjen” e saj (FOTO)

“PASI BËRI PUBLIKE LIDHJEN E SAJ”/ Hygerta Sako ka dy fjalë për “frymën, buzëqeshjen” e saj (FOTO)

Ditën e sotme moderatorja e sportit Hygerta Sako habiti të gjithë ndjekësit e saj me postimin në Facebook duke treguar se ajo tashmë është në një lidhje.

Ajo nuk ka dhënë asnjë detaj më shumë për personin që i ka rrëmbyer zemrën, por duket se këtë lajm e kanë pritur mirë të gjithë miqtë e saj.

Image

Dhe pas këtij lajmi moderatorja hyri në Instagram dhe bëri një postim të veçantë për vajzën e saj Anais e cila sot mbush  13 vjeç.

“13 vjet së bashku, 13 vjet mirënjohje ndaj Zotit që më fali një engjell, një motiv për të gëzuar e jetuar çdo ditë. Gëzuar ditëlindjen fryma ime, thesari im, buzëqeshja ime   ”, shkruan Hygerta në urimin për vajzën e saj.

Image