LAJM I ËMBËL/ Baba për herë të dytë, zbulohet gjinia e fëmijës së Valdrin Sahitit (FOTO) – AlpeGossip
LAJM I ËMBËL/ Baba për herë të dytë, zbulohet gjinia e fëmijës së Valdrin Sahitit (FOTO)

LAJM I ËMBËL/ Baba për herë të dytë, zbulohet gjinia e fëmijës së Valdrin Sahitit (FOTO)

Stilisti i njohur, Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij, Edita Ramadani do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e bëri të ditur vetë stilisti, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Ai publikoi një foto familjare, me të shoqen dhe vajzën e tyre Bella. Krahas fotos ai shkroi se së shpejti do të bëhen katër.

Së fundmi, “Prive” ka zbuluar gjininë e bebit. Çifti do të bëhen sërish prindër të një vajze.