U BË PJESË E “PËRPUTHEN +40″/ 64 vjeçarja nga Fieri: E dua pa flokë se do e qeth edhe vetë kokën – AlpeGossip
U BË PJESË E “PËRPUTHEN +40″/ 64 vjeçarja nga Fieri: E dua pa flokë se do e qeth edhe vetë kokën

U BË PJESË E “PËRPUTHEN +40″/ 64 vjeçarja nga Fieri: E dua pa flokë se do e qeth edhe vetë kokën

Luljeta Nallbani është një pensioniste 64 vjeçare nga Fieri, e cila është bërë pjesë e emisionit “Përputhen +40”.

Ajo tregoi se ka hyrë në emision për të gjetur shpirtin e saj binjak, ndërsa tha se është pa komplekse dhe pavarësisht moshës, bën palestër për të patur një jetë saë m aktive.

Luljeta u shpreh se partnerin e dëshiron pa flokë, pasi edhe ajo vetë do e qethë kokën, ndërsa shtoi se i pëlqejnë udhëtimet.

“E dua pa flokë se do ta qeth dhe vetë kokën. S’jam tek lekët. Dua udhëtime se më pëlqejnë”, tha ajo.