RIKTHEHET Oriola Marashi! Me bikini të vogla dhe me gjoksin fushë, tymos një… (VIDEO) – AlpeGossip
RIKTHEHET Oriola Marashi! Me bikini të vogla dhe me gjoksin fushë, tymos një… (VIDEO)

RIKTHEHET Oriola Marashi! Me bikini të vogla dhe me gjoksin fushë, tymos një… (VIDEO)

Për plot një muaj, Oriola Marashi hoqi dorë nga fotot e videot provokuese dhe shumë rrallë postoi në rrjete sociale. Teksa dikur komentohej çdo ditë e mbushte portalet me lajme, këtë periudhë modelja u harrua e nuk dihej ç’po ndodhte me të.

Mirëpo sot Oriola është rikthyer dhe ashtu siç di ajo, seksi, provokuese dhe gati për ta bërë këtë verë edhe më të nxehtë. Modelja ka postuar një video ku shfaqet me bikini të vogla e një bluzë shumë të shkurtër që i tregon gjoksin.

Në këtë video të shkurtër, Oriola ndez cigaren, shikon nga kamera dhe kaq është dashur të nisin komentet e komplimentat. Ndiqeni videon më poshtë.