Kunata që të gjithë do të donin! Miriam Cani i bën urimin special për ditëlindje vëllait të Albanit – AlpeGossip
Kunata që të gjithë do të donin! Miriam Cani i bën urimin special për ditëlindje vëllait të Albanit

Kunata që të gjithë do të donin! Miriam Cani i bën urimin special për ditëlindje vëllait të Albanit

Miriam Cani është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe mesa duket jo vetëm për ta.

Ditën e sotme ajo ka treguar se ka një dashuri të madhe mes saj dhe vëllait të bashkëshortit Alban Skënderaj, me anë të një postimi mjaft të përzemërt.

Këngëtarja i ka uruar ditëlindjen kunatit të saj me anë të një fotoje ku të dy duken të përqafuar.

“Gëzuar ditëlindjen më të ëmblit” – ka shkruar Miriam në urimin e veçantë për kunatin e saj.