Ledion Liço shfaqet me familjen duke pritur diçka, Vis Bajraktari i lë komentin tipik viral… (FOTO) – AlpeGossip
Ledion Liço shfaqet me familjen duke pritur diçka, Vis Bajraktari i lë komentin tipik viral… (FOTO)

Ledion Liço shfaqet me familjen duke pritur diçka, Vis Bajraktari i lë komentin tipik viral… (FOTO)

Ardhja në jetë e vogëlushit London, duket se i ka dhënë një tjetër pamje jetës në çift të Ledion Liços dhe Sara Hoxhës.

Së fundmi, Ledioni ka postuar një foto në Instagram ku shihet të jetë me Sarën dhe Londonin ku ka shkruar: “Ne të gjithë po presim për diçka”.

Nga ana tjetër ka qenë Vis Bajraktari, djaloshi që përflitet se i ka rrëmbyer zemrën kunatës së Ledionit, Lori Hoxhës dhe prej disa vitesh janë në një lidhje, i cili ka lënë një koment tipik nga ata që janë bërë viralë kohët e fundit.

“Gang gang”, i shkruan Visi, Ledionit në komentin e tij.

Mendoni të jetë një mesazh i koduar ky? Ku i dihet ndoshta është thjesht diçka për të qeshur…