Majk NUK përmbahet më! Kapet MAT me Melitën në mes të detit (FOTO) – AlpeGossip
Majk NUK përmbahet më! Kapet MAT me Melitën në mes të detit (FOTO)

Majk NUK përmbahet më! Kapet MAT me Melitën në mes të detit (FOTO)

Jeta private e Majk ka qenë shumë e komentuar që prej fillimit të karrierës së tij dhe së fundmi lidhja me Melitën nuk ka kaluar në heshtje e pa tërhequr vëmendjen e mediave e rrjeteve sociale. Dyshja preferuan fillimisht mos ta deklaronin lidhjen edhe pse shpeshherë fotografoheshin së bashku.

Mirëpo tani që janë bërë disa muaj të lidhur e gjërat mes tyre janë më serioze, Majk nuk e fsheh më të dashurën e nuk përmbahet më pasi dashurinë ndaj saj e ka shprehur edhe publikisht në koncerte.

Sot çifti ka vendosur të kalojë një ditë nga larg zhurmave të kryeqyetit dhe po relaksohen në jaht në mes të detit. Majk ka postuar dy video nga ky pushim i shkurtër ku në njërën prej tyre në një moment duken edhe këmbët e Melitës, por reperi e ndryshon menjëherë kamerën në drejtim tjetër.