“BËJ NJË POZË ME BURRIN SE U KËPUTE VETËM”/ Orinda Huta i kthehet ndjekësit: Nëse të dogji malli për… (FOTO) – AlpeGossip
“BËJ NJË POZË ME BURRIN SE U KËPUTE VETËM”/ Orinda Huta i kthehet ndjekësit: Nëse të dogji malli për… (FOTO)

“BËJ NJË POZË ME BURRIN SE U KËPUTE VETËM”/ Orinda Huta i kthehet ndjekësit: Nëse të dogji malli për… (FOTO)

Moderatorja e njohur, Orinda Huta është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto nga Lezha dhe ka marrë komente të ndryshme nga ndjekësit.

Një ndër ndjekësit i ka komentuar me ironi: “Bëj një foto me burrin moj se u këpute vetëm”. Moderatorja nuk ia ka kursyer një përgjigje të së njëjtës monedhë, teksa i shkruan se nëse e ka marrë malli, mund të shkojë te llogaria e Turit.

“Po të dogji malli për burrin shko te llogaria e tij, taksirat e ke”, është përgjigjur Orinda.