E MBANTE SEKRET PREJ KOHËSH/ Njihuni me të dashurin sportist të Fjoralba Ponarit (FOTO) – AlpeGossip
E MBANTE SEKRET PREJ KOHËSH/ Njihuni me të dashurin sportist të Fjoralba Ponarit (FOTO)

E MBANTE SEKRET PREJ KOHËSH/ Njihuni me të dashurin sportist të Fjoralba Ponarit (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Fjoralba Ponari është prej vitesh në një lidhje, të cilën e ka konfirmuar dhe vetë. Megjithatë, ajo është treguar gjithmonë shumë e rezervuar, duke mos e zbuluar portretin e djalit që i ka marrë zemrën.

Vetëm para pak ditësh, Fjoralba publikoi një foto krah djalit në fjalë, mbi fytyrën e të cilit kishte vendosur një zemër.

Ndonëse moderatorja është munduar ta ruajë sekret identitetin e tij, “Newsbomb.al” ka bërë me dije se ai quhet Françesko. Ai është atlet në sportin e xhudos në Tiranë dhe më poshtë janë disa foto të tij: