”PËR SHOPPING”/ Linda Halimi poston portretin e dashu familjar dhe ju nuk duhet ta humbisni (FOTO) – AlpeGossip
”PËR SHOPPING”/ Linda Halimi poston portretin e dashu familjar dhe ju nuk duhet ta humbisni (FOTO)

”PËR SHOPPING”/ Linda Halimi poston portretin e dashu familjar dhe ju nuk duhet ta humbisni (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi para disa muajsh u bë nënë për herë të parë. Ajo lindi një vajzë, të cilës ja vendosi emrin Kaimana.

Pak kohë më parë, këngëtarja gjithashtu lajmëroi rikthimin e saj në Shqipëri për të marrë pjesë në festivalin e ”Kënga Magjike”. Ajo gjithashtu ka bërë publik dhe emrin e këngës, e cila titullohet “Want my love”.

Ditën e sotme, në Instagramin e vajzës së saj , është publikuar një portret i ëmbël familjar. Linda ka pozuar së bashku me bashkëshortin e saj dhe me vajzën e tyre të vogël. Këngëtarja e ka shoqëruar foton me përshkrimin: Shopping

Vogëlushja duket se është rritur dhe familja duket se i shijon shumë momentet kur janë bashkë. /AlpeGossip.al