“UJË DHE SAPUN”/ Kështu i nis Miriami xhirimet e klipit të ri (FOTO) – AlpeGossip
“UJË DHE SAPUN”/ Kështu i nis Miriami xhirimet e klipit të ri (FOTO)

“UJË DHE SAPUN”/ Kështu i nis Miriami xhirimet e klipit të ri (FOTO)

E ëmbla Miriam Cani ka filluar përgatitjet për klipin e ri.

Ajo ka postuar në Instastory një foto në të cilën ështe shfaqur pa pikë make up-i.Të themi të drejtën nuk ka rëndësi nëse lyhet apo jo,Miriami do të dijë gjithmonë si ta bëjë për vete publikun.

Mjaft natyrale dhe e bukur!