''TI JE PO*NOSTARE''/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ''thumbojnë'' VIP-at (FOTO) - AlpeGossip
”TI JE PO*NOSTARE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”TI JE PO*NOSTARE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Oriola Marashi ka postuar një foto ku duket tepër seksi dhe gati për tu futur në vaskë. Komentet e bukura që e komplimentojnë nuk kanë munguar, por kishte dhe nga ata që mendojnë ndryshe.

Patjetër që as Oriola nuk ia ka lënë mangut një koment ironik.

Luana vjollca ka postuar një video të sajën dhe e ka shoqëruar me përshkrimin ku lajmëron shumë projekte të reja në të ardhmen. Teksa shumë fansa janë të paduruar, një ndjekëse ka vetëm një këshillë në lidhje me çfarë Luana do të sjelli.

Kejvina Kthella ka ndarë me ne një video ku filmon veten e saj. Të shumë kanë qenë ata që e kanë komplimentuar, por ka patur dhe nga ata ndjekës që nuk janë aq të bindur për vërtetësinë e bukurisë… /AlpeGossip.al