MODELES RUSE I “BIE” FUSTANI/ E pamundur t’ia mbajë gjoksin kaq të madh (FOTO) – AlpeGossip
MODELES RUSE I “BIE” FUSTANI/ E pamundur t’ia mbajë gjoksin kaq të madh (FOTO)

MODELES RUSE I “BIE” FUSTANI/ E pamundur t’ia mbajë gjoksin kaq të madh (FOTO)

Modelja ruse Anastasia Kvitko me foton e fundit ka vendosur t’i lë pa gjumë fansat.
Janë një numër i madh i njerëzve që e ndjekin në Instagram dhe së fundmi ajo i ka shpërblyer me një pozë ku në veçanti i shihet gjoksi super i madh.

Ajo njihet për linjat perfekte trupore dhe konsiderohet si njëra ndër rivalet më të mëdha të Kim Kardashian.

Në Instagram aktualisht ndiqet nga më shumë se 8 milion fansa.