“TË THEM TË DREJTËN…”/ Erlindi tregon mesazhet: Ja çfarë kam folur me Sarën pas largimit nga “Për’puthen” – AlpeGossip
“TË THEM TË DREJTËN…”/ Erlindi tregon mesazhet: Ja çfarë kam folur me Sarën pas largimit nga “Për’puthen”

“TË THEM TË DREJTËN…”/ Erlindi tregon mesazhet: Ja çfarë kam folur me Sarën pas largimit nga “Për’puthen”

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Erlindi ishte sot i ftuar në “Shqipëria Live”. Ai tha se vendosi të bëhej pjesë e programit, jo vetëm për t’u njohur me vajzat, por edhe për t’u rritur si person.

Gjatë intervistës, Erlindi zbuloi se ka ruajtur kontaktet me Sarën edhe pas largimit nga “Përputhen”. Ish-konkurrenti u shpreh se bëjnë biseda normale dhe miqësore.

I pyetur nëse i vjen keq që nuk e ka vazhduar dot njohjen me të, ai u përgjigj troç. “Të them të drejtën nuk do kisha parapëlqyer ta kisha zhvilluar, sepse nëse do doja do e kisha thënë publikisht. Vajzat nga një pëlqim kalojnë në një tjetër në emision. Nuk më ka ngelur peng”, tha Erlindi.