“NJË FOTO LEGJENDARE”/ Mozzik dhe Getinjo kur ishin fëmijë më të dashur se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
“NJË FOTO LEGJENDARE”/ Mozzik dhe Getinjo kur ishin fëmijë më të dashur se kurrë (FOTO)

“NJË FOTO LEGJENDARE”/ Mozzik dhe Getinjo kur ishin fëmijë më të dashur se kurrë (FOTO)

Të dy këngëtarë repi dhe dy vëllezër mëse të dashur në sytë e publikut që shpesh kanë treguar para të gjithë fansave se e mbështesin shumë njeri-tjetrin.

Ndonëse sot janë dy djem gangstera, ka qenë pikërisht Mozzik i cili ka postuar në Instagram një foto legjendare ashtu siç e ka quajtur edhe Getinjo me komentin e tij, ku dyshja shfaqen nga fëmijëria e tyre duke u përqafuar.

“1 euro+ 1 euro= 2 euro”, shkruan Mozzik duke paralajmëruar edhe kështu këngën e re që do të lancojnë të dy vëllezërit në bashkëpunim.