KimKardashian dhe Anxhelina Hadërgjonaj braktisin shtëpitë prej zjarreve/ Reagon Kylie Jenner (FOTO) – AlpeGossip
KimKardashian dhe Anxhelina Hadërgjonaj  braktisin shtëpitë prej zjarreve/ Reagon Kylie Jenner (FOTO)

KimKardashian dhe Anxhelina Hadërgjonaj braktisin shtëpitë prej zjarreve/ Reagon Kylie Jenner (FOTO)

Shtëpia e motrave Kadashian është përfshirë nga zjarri, andaj ato janë detyruar të largohen nga aty.
Kim Kardashian e kishte bërë të ditur këtë gjë përmes rrjeteve sociale, ku tregoi se u detyruan të evakuohen nga rreziku i zjarrit, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ishte Kylie ajo e cila përmes një statusi në InstaStory, ka falënderuar gjithë zjarrëfikësit për punën që po bëjnë për ta ndaluar zjarrin.

“Faleminderit për të gjithë zjarrëfikësit e guximshëm që po e luftojnë këtë zjarr, për tu kthyer në shtëpi”, ka shkruar ajo.