KAFE DHE PORTOKALLI/ Këto blogere zgjodhën ngjyra të forta për këtë javë: Nga Armina… (FOTO) – AlpeGossip
KAFE DHE PORTOKALLI/ Këto blogere zgjodhën ngjyra të forta për këtë javë: Nga Armina… (FOTO)

KAFE DHE PORTOKALLI/ Këto blogere zgjodhën ngjyra të forta për këtë javë: Nga Armina… (FOTO)

AlpeGossip edhe këtë javë ka zgjedhur paraqitjen më të mirë të blogereve shqiptare.

Mesa shohim blogeret tona nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga ngjyrat e  forta dimërore dhe duket se të gjitha paskan të njëjtat nuanca të preferuara. 

Detaji që na bie në sy është se kanë zgjedhur ti kombinojn ngjyrat në mënyrën më të mirë dhe me siguri shumë prej nesh e adhurojm këtë stil.

Ne iu njohim me 4 veshjet më “cool”  blogereve për këtë javë.

Armina Mevlani

Jonida Maliqi

Lori Hoxha

Anxhelina Kotorri

AlpeNews.al