Bukra e “Portokalli” zbulon pasionin e saj të fshehur: E ngrita në gomë të parë… (FOTO) – AlpeGossip
Bukra e “Portokalli” zbulon pasionin e saj të fshehur: E ngrita në gomë të parë… (FOTO)

Bukra e “Portokalli” zbulon pasionin e saj të fshehur: E ngrita në gomë të parë… (FOTO)

E shohim çdo të dielë në emisionin e humorit “Portokalli” ku me personazhin e “Bukrës” ka arritur të shkaktojë të qeshura pa fund tek publiku.

Bëhet fjalë për aktoren Albana Ferhati, e cila krahas roleve në skenë ka zbuluar për ndjekësit e saj në rrjetet sociale një tjetër pasion të vetin, kalërimin.

“Në gomë të parë”- ka shkruar me humor aktorja bashkangjitur fotove të publikuara në “Instagram” ku shfaqet duke kalëruar dhe në pozicione shumë të guximshme për një person që është amator në këtë fushë.