“PEACE LOVE”/ Noizy bën që tekstet e këngëve të tij të “GDHENDEN” në trupat e njerëzve (VIDEO) – AlpeGossip
“PEACE LOVE”/ Noizy bën që tekstet e këngëve të tij të “GDHENDEN” në trupat e njerëzve (VIDEO)

“PEACE LOVE”/ Noizy bën që tekstet e këngëve të tij të “GDHENDEN” në trupat e njerëzve (VIDEO)

Tani tekstet e Noizyt zënë vend jo vetëm në zemrat e fansave por edhe në lëkurën e tyre.

Kënga e tij e fundit ‘Peace Love’ është pëlqyer nga shumë fansa, por duket se ajo që i ka tërhequr veçanërisht vëmendjen njërit prej mive të tij ka qenë shprehja ‘Nëse ti s’je Zoti s’munesh mem gjyku’. Menjëherë më pas, djali në fjalë i është drejtuar një artisti tatuazhesh dhe e ka përjetësuar frazën me një tatuazh në trup.

Ka qenë vetë Noizy ai që e ka postuar imazhin në Instastorie me diçiturën ‘Shprehje që hyn nën lëkurë’.