“LEKU LETËR”/ Ja sa kushtojnë atletet dhe këmisha që mban veshur Ledri (FOTO) – AlpeGossip
“LEKU LETËR”/ Ja sa kushtojnë atletet dhe këmisha që mban veshur Ledri (FOTO)

“LEKU LETËR”/ Ja sa kushtojnë atletet dhe këmisha që mban veshur Ledri (FOTO)

Ledri Vula është një nga këngëtarët më të pëlqyer në skenën shqiptare.

Më një stilt të veçantë që e personalizon, Ledri ka arritur që të fitojë zerat e fansave të tij, dhe rrjedhimisht këngët e tij shndërrohen në hite të padiskutueshme.

Por përveç këngëve, Ledrin e diferencon edhe veshja, e cila jo vetëm që është “In” por mesa duket është edhe relativisht e shtrenjtë.

 E së fundmi faqja e njohur në Instagram “What.they.wearin” ka publikuar çmimin e atleteve dhe këmishës që mban veshur Ledri.

Këmisha kushton plot 550 euro, ndërsa atletet 695 euro.

/AlpeNews.al