“JE BO SI MANJOLA NALLBANI, NDRRO…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
“JE BO SI MANJOLA NALLBANI, NDRRO…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

“JE BO SI MANJOLA NALLBANI, NDRRO…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Luana Vjollca poston një foto  ku tregon se po punon për projektin e ri televiziv, por një nga ndjeksit nuk heziton ta krahasojë me Manjola Nallbanin, duke e thumbuar për operacionet plastike.

Rozana Radi poston një foto, që ngjall dyshimet se  është”topless” dhe një nga ndjekësit është shumë kuriozë të dijë nëse ajo mbaj apo jo reçipeta.

Ilda Bejleri poton një foto nga pushimet e saj në Mykonos, por mesa duket një nga ndjekësit është mërzitur “shumë” nuk sfondi I fotos dhe I kërkon prezantueses ta ndryshojë “legenin”.

/AlpeNews.al