PUSHIME LUKSI! Françeska Jaçe "HAP KËMBËT" në jahtin luksoz (FOTO) - AlpeGossip
PUSHIME LUKSI! Françeska Jaçe “HAP KËMBËT” në jahtin luksoz (FOTO)

PUSHIME LUKSI! Françeska Jaçe “HAP KËMBËT” në jahtin luksoz (FOTO)

Ish-banorja e Big Brother Albania 5, Françeska Jaçe, është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë në Shqipëri.

Modelja vlonjate njihet për format e saj bombastike, të cilat nuk nguron t’i shfaqë në çdo foto që poston në rrjetet sociale.

Ajo po shijon në maksimum pushimet luksoze, gjë të cilën e tregon me fotot dhe videot që ndan me ndjekësit e saj.

Së fundmi, Françeska ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet tejet joshëse mbi në një jaht me këmbët e hapura.

“Në oqeanin e saj të ëndrrave, ajo lundroi si Mbretëresha e oqeanit”, shkruan mbi foto Françeska.Image

LEXO EDHE:

‘M’flen në shpirt’/ Dedikimi romantik i Venerës dhe Lindit për njëri-tjetrin

Image