“QENKE LEZBIKE”/ Dajana Shabani i kthehet ndjekëses: Si t’ia bëj që gratë… (FOTO) – AlpeGossip
“QENKE LEZBIKE”/ Dajana Shabani i kthehet ndjekëses: Si t’ia bëj që gratë… (FOTO)

“QENKE LEZBIKE”/ Dajana Shabani i kthehet ndjekëses: Si t’ia bëj që gratë… (FOTO)

Dajana Shabani kishte të ftuar së fundmi në emisionin e saj “Casa del los 3s”, astrologen Meri. Gjatë intervistës Meri i tregoi Dajanës se shenja e saj e horoskopit, Virgjëresha shkon shumë me Akrepin. Duke qenë se Meri është Akrep, Dajana me humor i tha: “Jetoj vetëm, të ftoj në shtëpi pas emisionit”. Ky moment gjatë emisionit u bë lajm nëpër portale ditën e djeshme e Dajana disa prej këtyre lajmeve i postoi në Instastory.

Mirëpo pas këtyre postimeve moderatorja mori një mesazh nga një ndjekëse e cila i shkruante: “Aman shyqyr ke dal ne portale, ngele me postime moj. Pastaj morëm vesh që qenke dhe lezbike, ça femre”.

Dajana nuk ia ka lënë mangët përgjigjen ndjekëses duke ia kthyer: “Kam 10 vjet që dal në portale, nuk jam si ti pa b*** që je me adresë fallco. Burrat më duan shumë dhe jam hetero, por kur më duan dhe gratë, si t’ja bëj t’ja prish? Flas për gra tamam se ti dukesh që je hajdare”, ishte përgjigja e Dajanës e cila bisedën me ndjekësen e postoi në Instastory.