“KËNGËTARE KOT FARE”/ Arian Çani shpërthen kundra Ronela Hajatit (FOTO) – AlpeGossip
“KËNGËTARE KOT FARE”/ Arian Çani shpërthen kundra Ronela Hajatit (FOTO)

“KËNGËTARE KOT FARE”/ Arian Çani shpërthen kundra Ronela Hajatit (FOTO)

Këngëtarja Ronela Hajati është një ndër artistet më të komentuar jo vetëm për jetën e saj private por edhe për këngët që kthehen në hite. Një ndër këngët më të diskutuara ka qenë kënga ‘Vuj’ e cila pas pjesëmarrjes në ‘Kënga Magjike’ u kthye në një super hit.

Mirëpo, teksa kjo këngë është luajtur në emisionin ‘Zonë e lirë’ të Arian Çanit gjatë rubrikës ‘Mix blind test’, moderatori i njohur ka lënë pa fjalë publikun me reagimin dhe thumbimin që ka bërë për Ronelën.

“Hiqe fare këtë Cherr se s’na intereson kjo këngëtare është kot fare bo bo bo. As nuk e përmend fare cila është, më krijon një kështu ajo mua nuk e dua jo. Hynë në atë kategorinë e këngëtareve që nuk i ashtu dot fare, më krijon një gjë negative shumë. Më mirë që se gjetët”, ka thënë Çani duke shtrembëruar fytyrën.

Minuta e 12:00: