SIÇ E DO ZAKONI/ Ja pamjet nga super festa e djalit të Gjikos dhe Elitës (FOTO) – AlpeGossip
SIÇ E DO ZAKONI/ Ja pamjet nga super festa e djalit të Gjikos dhe Elitës (FOTO)

SIÇ E DO ZAKONI/ Ja pamjet nga super festa e djalit të Gjikos dhe Elitës (FOTO)

Ditën e sotme u përhap me shpejtësi lajmi se familja e reperit Gjiko do të organizonte një festë madhështore në Pejë për ardhjen në jetë të nipit të parë të familjes Gjikolli. Siç thanë burimet pranë ‘Prive’, festa do të ishte madhështore dhe sipas traditave shqiptare.

Pak minuta më parë në rrjetet sociale kanë qarkulluar dhe fotot e para nga festa që janë publikuar nga familjarët e çiftit.

Në një foto shihet Elita e cila shfaqet e veshur me një fustan të gjatë e të ngushtë pas trupit ndërkohë që në krahë mbanë Zërin. Siç shihet nga pamjet moderatorja është rrethuar nga familjarët e saj të cilët po e duartrokasin, ndërkohë që e gjithë festo po filmohet nga kameramanët.