Anxhelina Hadërgjonaj më seksi se kurrë në fotot e fundit (FOTO) – AlpeGossip
Anxhelina Hadërgjonaj më seksi se kurrë në fotot e fundit (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj më seksi se kurrë në fotot e fundit (FOTO)

Shpesh cilësohet si ‘vajza seksi’ e Albërie Hadërgjonajt dhe këtë e vërteton postim pas postimi.

Edhe këtë herë Anxhelina duket më në formë se kurrë. Këngëtarja ka publikuar këto foto ku krah tyre shpreh se çdo gjë që vesh i pëlqen ta kthejë në brand. Dhe me një trup si të saj, nuk mund të ndodhë ndryshe.