“DY FEMRAT MË TË RËNDËSISHME NË JETËN TIME”/ Dafina pozon me motrën dhe nënën e saj, fansat mbetën gojëhapur (FOTO) – AlpeGossip
“DY FEMRAT MË TË RËNDËSISHME NË JETËN TIME”/ Dafina pozon me motrën dhe nënën e saj, fansat mbetën gojëhapur (FOTO)

“DY FEMRAT MË TË RËNDËSISHME NË JETËN TIME”/ Dafina pozon me motrën dhe nënën e saj, fansat mbetën gojëhapur (FOTO)

Një ndër këngëtaret më të pëlqyera për publikun është padyshim Dafina Zeqiri. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto ose video të ndryshme nga koncertet, projektet muzikore apo përditshmëria.

Së fundmi Dafina ka publikuar dy foto në profilin e Instagramit, krahas të cilave shkruan: “Dy femrat më të rëndësishme në jetën time”. Në njërën ndër fotot këngëtarja ka pozuar krahas motrës, e cila është një bjonde shumë e bukur dhe i ka lënë të gjithë fansat gojëhapur.

Fotoja tjetër është një foto e nënës së saj, pranë së cilës Dafina është fotografuar shpesh herë.