U PENDUA? Lori Hoxha SUPER aktive në “Instagram”, por më pas fshin… (FOTO) – AlpeGossip
U PENDUA? Lori Hoxha SUPER aktive në “Instagram”, por më pas fshin… (FOTO)

U PENDUA? Lori Hoxha SUPER aktive në “Instagram”, por më pas fshin… (FOTO)

Lori Hoxha, trashgimtarja e Top Channel njihet për jetën luksoze që bën duke filluar që nga veshjet, makinat dhe pushmet me shifra marramendëse.

Ajo është në rrjetet sociale ku publikon moment nga jeta e saj, ku të shumtë janë ata që e kanë zili.

Ditën e sotme Lori ka qenë ndoshta më shumë se duhet active në profilin e saj në “Instagram” duke postuar plot 4 post, pa përfshirë story-t.

Mesa duket ditëlindja e shoqes së ngushtë e ka vendosur në lëvizje për ta bërë super active në rrjetet sociale.

 Por përveç kësaj një foto ku shfaqet vetëm, Lori pasi e bëri “Post” mesa duket u pendua dhe e fshiu duke e lënë vetëm story. Mos vallë ka menduar se po i bezdis ndjeksësit?

Kjo është fotoja që Lori ka vendosur t’a fshijë nga “Instagrami” si “Post” dhe ta bëjë “Story”.

 

/AlpeNews.al