NUK E SHPËTOI SHPATIN/ Luizi ngacmon Nitën: Nëse më puth nuk… – AlpeGossip
NUK E SHPËTOI SHPATIN/ Luizi ngacmon Nitën: Nëse më puth nuk…

NUK E SHPËTOI SHPATIN/ Luizi ngacmon Nitën: Nëse më puth nuk…

Luizi Ejlli ka ‘ngacmuar’ dje Nita Latifin në lidhje me situatën me Shpat Kërleshin, duke i kërkuar një puthje. Më pas këngëtari i thotë asaj se nëse do e puthte, nuk e shpëtonte më në zinxhirin e nominimeve.

Nuk mungoi as reagimi i Shpatit i cili e quajti puthje me “helm”. Luizi  vazhdoi batutën e tij  duke thënë se Shpati pret sqarimin nga Nita, por ajo nuk ia jep.

Debatet mes Nitës dhe Shpatit nisën menjëherë pas spektaklit të “Big Brothr VIP”, pasi ajo nuk e shpëtoi në zinxhirin e nominimeve. Marrëdhënia e tyre është ende e pa qartë.