Nuk është Viola Spiro! Arjon Muça puthet me një tjetër bionde por i fsheh … (FOTO) – AlpeGossip
Nuk është Viola Spiro! Arjon Muça puthet me një tjetër bionde por i fsheh … (FOTO)

Nuk është Viola Spiro! Arjon Muça puthet me një tjetër bionde por i fsheh … (FOTO)

Një nga meshkujt më simpatikë të ekranit shqiptar, Arjon Muça, ka qenë tepër i lakuar në media për lidhjet e tij të dashurisë.

Megjithatë së fundmi nuk ka pasur diçka konkrete në jetën e tij sentimentale. Madje i ftuar përpara pak muajsh në një emision dhe i pyetur nëse ka të reja për ndonjë marrëdhënie Arjoni ka thënë se: “Të reja ka gjithmonë, por është e re e vjetër. Është e ‘moshuar’”.

Por dje vetë Arjoni ka dashur të na zbulojë diçka realisht të re. Në ‘Instagram’-in e tij Arjoni ka postuar një fotografi duke u puthur me një vajzë. Megjithatë fotografia nuk është shumë e qartë, sepse ndoshta Arjoni do të ketë zgjedhur vetë këtë efekt “blur”, për të lënë shumë gjëra enigmë.

Edhe do edhe s’do ta bëjë publike!