Kur dy modele shqiptare bëhen bashkë, çfarë mund të ndodhi tjetër veçse të THYEJNË rrjetin (VIDEO) – AlpeGossip
Kur dy modele shqiptare bëhen bashkë, çfarë mund të ndodhi tjetër veçse të THYEJNË rrjetin (VIDEO)

Kur dy modele shqiptare bëhen bashkë, çfarë mund të ndodhi tjetër veçse të THYEJNË rrjetin (VIDEO)

Ka vetëm pak ditë që është martuar dhe Afërdita Dreshaj dhuron disa kërcime seksi për ndjekësit e saj.

Në praninë e mikeshës së saj të ngushtë dhe modeles Xhesika Berberi ka kaluar disa momente të bukura në shtëpi.

Duket se kanë lënë pas Kupën e Botës dhe kanë vendosur të kënaqen në një mënyrë tjetër. Afërdita ka publikuar momentet në Instastory duke treguar se këto ‘çmenduri’ bëhen vetëm me shoqen e ngushtë.