“DO KISHA LINDUR DHE VDEKUR PAFUND”/ Adelina Ismaili i bën dedikim romantik për ditëlindjen bashkëshortit (FOTO) – AlpeGossip
“DO KISHA LINDUR DHE VDEKUR PAFUND”/ Adelina Ismaili i bën dedikim romantik për ditëlindjen bashkëshortit (FOTO)

“DO KISHA LINDUR DHE VDEKUR PAFUND”/ Adelina Ismaili i bën dedikim romantik për ditëlindjen bashkëshortit (FOTO)

Prej vitesh Adelina Ismaili dhe Val Krasniqi jetojnë një histori të bukur dashurie dhe prindër të një një djali,të cilin e pagëzuan me emrin Uliks.

Ditën e sotme bashkëshorti i këngëtares feston ditëlindjen dhe Adelina ka zgjedhur që me disa fjalë të ëmbla ku i shpreh dashurin dhe i tregon sa i rëndësishëm është për këngëtaren.

“Urime ditëlindjen dashuria ime. Edhe nëse do kisha lindur dhe vdekur pafund herë, ty do t’i kisha falur të gjitha prapë. Paç më të mirat e kësaj jete, i meriton më së shumti. Të dua Val Krasniqi”: ka shkruar Adelina krah fotos.