BLEONA QERETI JO VETËME FAMSHME DHE SEKSI/ Testi i inteligjencës zbulon shumë për këngëtaren – AlpeGossip
BLEONA QERETI JO VETËME FAMSHME DHE SEKSI/ Testi i inteligjencës zbulon shumë për këngëtaren

BLEONA QERETI JO VETËME FAMSHME DHE SEKSI/ Testi i inteligjencës zbulon shumë për këngëtaren

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti ka zhvilluar një test inteligjence, ku ka dalë me nivelin mbi mesataren. Konkretisht IQ-ja e këngëtares rezulton 127, ndërsa një rezultat mbi 116 konsiderohet mbi mesataren.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja pëmes një postimi në profilin e saj në Instagram, ku tregon se ka marrë edhe një çertefikatë.

“Sugjerohet shumë që të masësh nivelin e IQ para se të japësh mendimin tënd brilant rreth asaj që çfarë mund të thotë kjo”- shkruan Bleona krahas postimit.