FOTOT FAMILJARE/ U bënë prindër, Dojna dhe Vlashenti pozojnë për herë të parë me vogëlushin – AlpeGossip
FOTOT FAMILJARE/ U bënë prindër, Dojna dhe Vlashenti pozojnë për herë të parë me vogëlushin

FOTOT FAMILJARE/ U bënë prindër, Dojna dhe Vlashenti pozojnë për herë të parë me vogëlushin

Dojna Mema u bë nënë për herë të parë para disa ditësh. Moderatorja solli në jetë një djalë të cilit i vendosën emrin Nolan Sol.

Foto familjare/ U bënë prindër, Dojna dhe Vlashenti pozojnë

Së fundmi Dojna ka ndarë në rrjete sociale fotot e para familjare. Ajo dhe Vlashenti kanë dalë shëtitje me të porsalindurin buzë detit.

Foto familjare/ U bënë prindër, Dojna dhe Vlashenti pozojnë

“Shëtitja jonë e parë së bashku”, ka shkruar moderatorja.

Foto familjare/ U bënë prindër, Dojna dhe Vlashenti pozojnë

Foto familjare/ U bënë prindër, Dojna dhe Vlashenti pozojnë

Foto familjare/ U bënë prindër, Dojna dhe Vlashenti pozojnë