“BUZËQESHJA E SAJ…”/ Rudina Dembacaj dhe ish-bashkëshorti i saj për lumturinë e vajzës së tyre shëtisin së bashku (FOTO) – AlpeGossip
“BUZËQESHJA E SAJ…”/ Rudina Dembacaj dhe ish-bashkëshorti i saj për lumturinë e vajzës së tyre shëtisin së bashku (FOTO)

“BUZËQESHJA E SAJ…”/ Rudina Dembacaj dhe ish-bashkëshorti i saj për lumturinë e vajzës së tyre shëtisin së bashku (FOTO)

Rudina Dembacaj dhe ish-bashkëshorti, Aleksandër Varfaj, pavarësisht ndarjes, kanë ruajtur një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin.

Ato takohen dhe flasin shpesh për hir të vajzës së tyre, Viktorias.
Ditën e sotme, Rudina, Aleksi dhe Viki kanë dalë për shëtitje së bashku. Moderatorja ka ndarë në rrjete sociale disa foto, ku shkruan se buzëqeshja e Vikit është gjithçka për ta.

  • foto galeri
  • foto galeri

“Buzëqeshja e saj është gjithçka për ne”, – ka shkruar ajo.

 

Dembacaj prej disa kohësh është në një lidhje dashurie me ish deputetin Mark Frroku dhe në janar të këtij viti ata zyrtarizuan me martesë lidhjen e tyre.