U NDA NGA GRUAJA/ Stine feston ditëlindjen me këtë vajzë (VIDEO) – AlpeGossip
U NDA NGA GRUAJA/ Stine feston ditëlindjen me këtë vajzë (VIDEO)

U NDA NGA GRUAJA/ Stine feston ditëlindjen me këtë vajzë (VIDEO)

Më 30 dhjetor të 2018-ës, këngëtari i njohur Stine i befasoi të gjithë kur dha lajmin se kishte vendosur t’i jepte fund marrëdhënies me partneren e tij, Gracielën, me të cilën ka një vajzë.
Këngëtari shkruante se ishte i bindur që ata do të funksiononin më mirë pa njëri-tjetrin pa pasi nuk mundën t’ja dilnin dot, megjithatë mes tyre kishin ruajtur një respekt të thellë.

Ditën e sotme, Stine feston 38-vjetorin e lindjes dhe pas ndarjes ai po gëzon vetëm në praninë e vajzës së tij. Në një video të publikuar në Instagram, këngëtari dhe e bija shfaqen pranë tortës me qirinj, ndërkohë që Stine i kërkon Estias t’i fryjë qirinjtë bashkë me të.

View this post on Instagram

Happy birthday to me 🎂

A post shared by Stine🀄️ (@stine_records) on