VENDOSI TË BËNTE NJË NDRYSHIM/ Elita Rudi zbulon pamjen e saj të re – AlpeGossip
VENDOSI TË BËNTE NJË NDRYSHIM/ Elita Rudi zbulon pamjen e saj të re

VENDOSI TË BËNTE NJË NDRYSHIM/ Elita Rudi zbulon pamjen e saj të re

Megjithëse prej disa kohësh kishte vendosur t’i qëndronte besnike look-ut të saj natyral, Elita Rudi s’ka duruar dot dhe e ka bërë një ndryshim në pamjen e saj.Kishte kohë që nuk ndryshonte look dhe i qëndronte besnike flokëve të saj natyralë.Por tashmë Elita Rudi vendosi që të bënte një ndryshim e të lyente flokët.

Madje të gjithë procesin e ndryshimit, moderatorja e njohur ka vendosur që ta regjistrojë nga fillimi deri në fund.

Elita ka ndarë me fansat e saj të shumtë videon e lyerjes së flokëve në kanalin e “Youtube”, ndërsa njofton ndjekësit se tashmë do ta shohim me një tjetër pamje.

Nga pamjet duket se ajo i ka bërë flokët me disa nuanca më të hapura, ndërkohë që i ka shtuar edhe highlights.

Madje duket se ky ndryshim i ka pëlqyer moderatores, e cila në fund të videos shfaqet e qeshur dhe e lumtur.

E ne duhet ta pranojmë se i shkojnë shumë dhe duket po aq e ëmbël sa në fillim.