“E MBUSHUR ME LULE”/ Almeda Abazi tregon “DASHURIN E JETËS” dhe e suprzion me… (FOTO) – AlpeGossip
“E MBUSHUR ME LULE”/ Almeda Abazi tregon “DASHURIN E JETËS” dhe e suprzion me… (FOTO)

“E MBUSHUR ME LULE”/ Almeda Abazi tregon “DASHURIN E JETËS” dhe e suprzion me… (FOTO)

Almeda Abazi përveç një femër e suksesshme, një bashkëshorte e devotshme, ajo sot ka treguar që është një vajze tejet e kujdesshme.

Bukuroshja përmes një fotografie në llogarinë e saj Instagram shihet me disa buqeta lulesh, të cilat tregon se ia ka blerë nënës në ditën e saj.

Ndryshe Almeda kohëve të fundit po qëndron në Tiranë, ajo po prezanton edicionin e ri të ‘Dancing With the Stars”.