PAS TRADHËTISË/ Travis fshin “Instagram-in” për t’i vërtetuar besnikërinë Kylie-t – AlpeGossip
PAS TRADHËTISË/ Travis fshin “Instagram-in” për t’i vërtetuar besnikërinë Kylie-t

PAS TRADHËTISË/ Travis fshin “Instagram-in” për t’i vërtetuar besnikërinë Kylie-t

Marrëdhënia mes Kylie Jenner dhe Travis Scott po kalon disa probleme kohët e fundit dhe shkak për këtë është bërë tradhtia e reperit. Pak ditë më parë ‘TMZ’ raportoi se Kylie kishte gjetur në ‘Instagram-in’ e partnerit të saj disa biseda më shumë se shoqërore me disa vajza. Këto biseda Kylie i ka përdorur si prova që vërtetojnë se Travis e tradhëton. Megjithatë sipas reperit nuk është një tradhti e vërtetë, sepse ai thjesht kishte flirtuar me vajzat. Pas lajmit të tradhëtisë ra në sy se Travis kishte fshirë ‘Instagram-in’ dhe siç duket këtë gjë e ka bërë vetëm për t’i vërtetuar besnikërinë Kyliet. Ai po punon fort që t’i rikthejë besimin partneres së tij dhe që ajo t’i pranojë faljen. Madje burimet për ‘TMZ’ kanë treguar se Travis po udhëton më shpesh drejt shtëpisë, por Kylie po mban distancë duke kaluar më shumë kohë me mikeshat e saj.