Sot është një femër seksi/ Linda Rei publikon foton me fytyrën si burrë – AlpeGossip
Sot është një femër seksi/ Linda Rei publikon foton me fytyrën si burrë

Sot është një femër seksi/ Linda Rei publikon foton me fytyrën si burrë

Që kur u shfaq për herë të parë publikisht, Linda Rei është komentuar shumë në mediat rozë dhe rrjetet sociale. Ajo  është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video provokuese,të cilat kritikohen shpesh  nga ndjekësit. Linda sot ka forma të kolme edhe kujdeset gjithmonë për look-n deri në detaje por të gjithë jemi kurioz të dimë si ka qenë linda pa ju nënshtruar ndërhyrjeve..

Këtë kuriozitet e ka shuar vetë Linda e cila sot ka publikuar një foto ku shfaqet me mjekër, vetullat e trasha dhe syze.

Në fakt gjithçka Linda e ka arritur falë përdorimit të makeupit, por në këtë mënyrë ka treguar edhe pamjen e saj si mashkull.