Të gjithë po çmenden pas vajzës 18 vjeçare të Ornela Bregut! Shikoni sa e bukur është (FOTO) - AlpeGossip
Të gjithë po çmenden pas vajzës 18 vjeçare të Ornela Bregut! Shikoni sa e bukur është (FOTO)

Të gjithë po çmenden pas vajzës 18 vjeçare të Ornela Bregut! Shikoni sa e bukur është (FOTO)

Moderatorja e njohur Ornela Bregu prej kohësh është zhvendosur në Spanjë ku së bashku me familjen kanë filluar një jetë të re atje. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shumë herë ndanë foto nga jeta e përditshme. Dita e sotme është shumë e veçantë për prezantuesen duke qenë se vajza e saj Benina mbush sot 18-vjeç.

Këtë gjë e ka treguar vetë Ornela nëpërmjet një postimi në Instagram ku ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me të.

“Pra më në fund mbushe 18 vjeç. Tani mund të bëjmë gjithçka që kemi bërë që në moshën 15 vjeçare në mënyrë të ligjshme. Gëzuar ditëlindjen e 18, gëzimi im i parë”, ka shkuar Ornela pranë fotos ku Benina shfaqet më e bukur se kurrë.

Benina shihet e veshur me një fustan që i tregon shumë mirë format e saj seksi dhe ka tërhequr vëmendjen e komentuesve me pamjen e saj, ku tashmë duket më e rritur dhe është kthyer në një zonjushë të vërtetë.