“BOLL BËRE SI P**DH**”/ Roza Lati sapo na tregoi që Rita është si të gjitha mamatë (VIDEO) – AlpeGossip
“BOLL BËRE SI P**DH**”/ Roza Lati sapo na tregoi që Rita është si të gjitha mamatë (VIDEO)

“BOLL BËRE SI P**DH**”/ Roza Lati sapo na tregoi që Rita është si të gjitha mamatë (VIDEO)

Rita Lati është një nga figurat më të njohura të humorit shqiptar. Çdo dalje e saj publike ka rezervuar të qeshura pafund për të gjithë ndjekësit e aktores ndër vite. Kështu ka ndodhur dhe në postimin më të fundit të vajzës së saj, Roza Lati, në ‘Instagram’.

Roza ka publikuar një video ku shihet se është duke treguar kostumin që ka veshur, por në të nuk ka munguar komenti i mamasë së saj, e cila i kërkon të rijë serioze. Kaq ka mjaftuar që të gjithë të marrin dozën e duhur të të qeshurave teksa shohin këtë video, ku si gjithmonë Lati tërheq me sinqeritetin, pozitivitetin dhe humorin që e karakterizon.

Roza ka vetëm një pyetje pas gjithë kësaj: “Po ju, a i keni këto probleme me mamatë tuaja?