Pritjes i erdhi fundi! Cardi B sjell në jetë vajzën e saj dhe nuk do e besoni se si ia ka vendosur emrin (FOTO) – AlpeGossip
Pritjes i erdhi fundi! Cardi B sjell në jetë vajzën e saj dhe nuk do e besoni se si ia ka vendosur emrin (FOTO)

Pritjes i erdhi fundi! Cardi B sjell në jetë vajzën e saj dhe nuk do e besoni se si ia ka vendosur emrin (FOTO)

Reperja e njohur Cardi B ka lindur fëmijën e saj të parë. Ka qenë vetë këngëtarja e njohur dhe e suksseshme që ka lajmëruar ardhjen në jetë së fëmijës së parë. Cardi B ka hedhur një foto në Instagram, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe ka zbuluar se vajza e saj kishte lindur dje.

Gjithashtu reperja ka zbuluar edhe emrin e saj. Cardi B dhe partneri i saj Offset kanë vendosur që vajzën ta quajnë Kulture Kiari Cephus.

Kulture është fëmija i parë i Cardit dhe i katërti i Offset. Urime çiftit!