BËMË MAMA TË TË NGAJ/ Djali i Adelina Ismailit argëton të ftuarit duke kënduar (FOTO) – AlpeGossip
BËMË MAMA TË TË NGAJ/ Djali i Adelina Ismailit argëton të ftuarit duke kënduar (FOTO)

BËMË MAMA TË TË NGAJ/ Djali i Adelina Ismailit argëton të ftuarit duke kënduar (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme Adelina Ismaili kishte festë. Djali i saj Uliksi mbushi 2 vjeç dhe prindërit i organizuan një festë përrallore në Prishtinë ku morën pjesë familjarët e miqtë më të ngushtë të çiftit dhe vogëlushit.

Një prej të ftuarve me anë të postimeve në Instastory ka zbuluar se Uliks i ka argëtuar duke kënduar.

Edhe pse 2 vjeç, vogëlushi i Adelinës duket se e ka zgjedhur profesionin e tij.

Në foton e publikuar Uliks shfaqet me mikrofon teksa këndon dhe duket se po e shijon shumë këtë moment.

“Të don mami dhe babi. Jetofsh i lumtur gjithmonë”, ishte urimi që bashkëshorti i Adelinës, Vali i bëri të birit.