Pamela Anderson 18 vjet më e madhe se i dashuri i saj: Duam të mbrojmë dashurinë tonë (FOTO) – AlpeGossip
Pamela Anderson 18 vjet më e madhe se i dashuri i saj: Duam të mbrojmë dashurinë tonë (FOTO)

Pamela Anderson 18 vjet më e madhe se i dashuri i saj: Duam të mbrojmë dashurinë tonë (FOTO)

Pamela Anderson është kokë e këmbë e dashuruar me një futbollist francez, Adil Rami, pavarësisht diferencës 18-vjet në moshë, apo problemeve me njohjen e gjuhës së tij.

50-vjeçarja e Baywatch, ka patur 3 bashkëshortë, ka dy djem dhe tani është kthyer në aktiviste për të drejtat e kafshëve, mjedisit dhe refugjatëve, por kjo është marrëdhënia më speciale që ia ka dalë të ndërtojë.

 

“Nuk dua të as për të,” tregon ajo në një intervistë për Daily Mail. “Duam të mbrojmë dashurinë tonë. Ka shumë lidhje fallco dhe të shtirura atje jashtë, njerëzit duan vetëm të bien në sy. Ai s’e do këtë, dhe as unë. ai nuk është me mua sepse do vëmendje dhe anasjelltas.

Megjithatë sado përpiqet Anderson nuk ndalon dot së foluri për të. “Ai shqetësohet kaq shumë për mua. Kemi një jetë të shëndetshme, të mrekullueshme, pa shumë këmbana. Të dy kemi fëmijët tanë që përpiqemi t’i fusim në ekuacion, por ai është kaq i mirë. Një djalë vërtet i mbarë.”

Pas tetë muajsh bashkë, dyshja ndjek një rutinë çdo dtë. Ai stërvitet, kurse Pamela bën pazaret dhe gatuan për të. Por gjithnjë duke u dukur bukur! Ajo s’ka veshur asnjëherë të sheshta apo xhinse që kur është larguar nga Amerika.

“Unë nuk vesh tuta,” tregon aktorja që preferon të vishet me gjëra të vogla seksi në shtëpi. Ndonjëherë Adil e sheh dhe nuk e beson.

“Më quan aliene. Më thotë ‘hë pra, duhet të jesh 30, jo 50. Më trego patentën, kjo është e pamundur, e pamundur! Ka shumë vajza më të reja se ty, si e bën këtë?’ Por unë i them, sa vjeç do të ishte nëse nuk do ta dije sa vjeç ishe?”

Mirë se erdhe në botën tonë Adil. Ia kemi bërë vetes këtë pyetje qysh prej kur nuk mbahet mend