Donald Trump takon Kim Jong Un, Angela Martini “i heq kapelen” presidentit amerikan: Ti meriton… (FOTO) – AlpeGossip
Donald Trump takon Kim Jong Un, Angela Martini “i heq kapelen” presidentit amerikan: Ti meriton… (FOTO)

Donald Trump takon Kim Jong Un, Angela Martini “i heq kapelen” presidentit amerikan: Ti meriton… (FOTO)

Presidenti i Amerikës Donald Trup dhe lideri i Koresë së Veriut Kim Jong Un, kanë zhvilluar takimin historik në Singapor, me qëllim për ta lënë të shkuarën pas dhe një fillim të ri për marrëdhëniet midis dy palëve. Pas këtij takimi ka reaguar modelja shqiptare Angela Martini e cila duket se vlerëson presidentin Trump për atë që arriti.

“Pavarësisht mendimeve të tjera, unë besoj se Donald Trump meriton çmimin Nobel për paqen me atë që arriti”-ka shkruar Martini bashkangjitur fotos së dy liderave botërorë.

Mesa duket bukuroshja shkodrane, jashtë modelingut dhe pasarelës, është e vëmendshme mbi të rejat e botës së politikës.