GRUAJA RA NGA SHKËMBI/ Burri e filmon dhe e shpërndan videon në internet – AlpeGossip
GRUAJA RA NGA SHKËMBI/ Burri e filmon dhe e shpërndan videon në internet

GRUAJA RA NGA SHKËMBI/ Burri e filmon dhe e shpërndan videon në internet

Një bloger i cili postonte video argëtuese në YouTube së fundmi ka tronditur të gjithë internetin kur shpërndau me ndjekësit e tij, videon kur gruaja e tij ra nga një shkëmb.

Ai kishte filmuar momentin ku ajo rrëzohej nga një shkëmb në Havai dhe videoja u bë virale.

Megjithatë gjithçka ishte një rreng me titullin që ai i kishte vënë, pasi gruaja e tij ishte gjallë dhe kishte marrë lëndime të lehta.

Shumica e shikuesve e panë këtë si një shaka të pakëndshme dhe nuk u pëlqeu që ai i kishte gënjyer duke mbetur tërësisht të zhgënjyer nga përmbajtja e videos.

Blogeri e përshkroi këtë si një eksperiencë që i ndryshoi perspektivën se si do i shikonin gjërat në jetë në të ardhmen.