Pas 27-vjetorit Armina ka diçka për të thënë:" Jeta e Instagramit nuk është e ...! (FOTO) - AlpeGossip
Pas 27-vjetorit Armina ka diçka për të thënë:” Jeta e Instagramit nuk është e …! (FOTO)

Pas 27-vjetorit Armina ka diçka për të thënë:” Jeta e Instagramit nuk është e …! (FOTO)

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka festuar 27-vjetorin e lindjes.
Përmes një postimi në rrjete sociale ajo ka falënderuar të gjithë personat që e kanë uruar blogeren si dhe njerëzit e dashur që janë gjithnjë pranë saj.

Megjithatë përveç falënderimeve, Armina shkruar se jo çdo gjë që postohet në Instagram është e vërtetë.

“Çdo vit e kuptoj sesa me fat jam, sepse jam e rrethuar nga njerëz që dua dhe që më duan…Asgjë nuk është më e rëndësishme në jetë sesa shëndeti dhe njerëzit që ti do, të tjerat vijnë dhe ikin.

Jeta e Instagramit nuk është jetë e vërtetë, është thjesht më e mira që në zgjedhin të tregojmë nga jeta. E falënderoj Zotin çdo mbrëmje për dashurinë që më ka dhënë në jetë, Amin,”-përfundon Armina.