NDODH EDHE KËSHTU/ Dy ish të dashurat e e Prince Harryt , të ftuara në dasmën e tij (FOTO) – AlpeGossip
NDODH EDHE KËSHTU/ Dy ish të dashurat e e Prince Harryt , të ftuara në dasmën e tij (FOTO)

NDODH EDHE KËSHTU/ Dy ish të dashurat e e Prince Harryt , të ftuara në dasmën e tij (FOTO)

Sot u mbajt dasma e vitit në familjen mbretërore.

Prince Harry dhe Meghan Markle kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë e cila rrëmbeu vëmendjen kryesore. Në dasmën madhështore ishin të ftuar shumë fytyra të njohura publike, por kishte edhe të ftuar ‘të veçantë”. Dy ndër to ishin dy ish të dashurat e Prince Harry-t të cilat u shfaqën në ceremoni. Bëhet fjalë për Chelsy Davy me të cilën Princi ishte në lidhje prej 2004 deri më 2011 dhe Cressida Bonas e cila ishte në lidhje me të në periudhën 2012-2014.